Ülkemiz gezilecek yerler konusundaki zenginliği ile adeta bir cennettir. Yaşadığımız Anadolu toprakları; tarihi, kültürü ve doğal yeryüzü güzellikleri bakımından dünyanın en güzel bölgelerinden biridir.
www.ankaragezginleri.com gezi tatil seyahat blogunda Türkiye’nin en güzel tatil ve seyahat bölgelerinin tanıtımlarını bulabilirsiniz. Yedi coğrafik bölgemizde gezilecek yerler nerelerdir?Hangi yöresel yemekler mutlaka denenmelidir? gibi sorularınızın tamamına cevaplar bulabileceğiniz bir gezi portalıdır Ankara Gezginleri.

İnanın abartmıyoruz yedi bölgenin güzelliklerini. Düşünün; Karadeniz Yaylarında mıhlama yediğinizi, Şanlıurfa’da Dünya tarihinin sıfır noktası Göbeklitepe’yi gezdiğinizi, Ege sahillerinde denizin ve mavinin tadını çıkardığınızı… Harika değil mi? Bitti mi elbetteki hayır! Ankara’da Anıtkabiri ziyaret etmek, Denizli’de Pamukkale Travertenlerini izlemek, Çanakkale’de milli destanımızı hissetmek ve daha bir çoğu.İşte bu yüzden ülkemizin her köşesi ve her tarihi kültürel güzelliği keşfedilmeli.

Faydalı Gezi Bilgileri

Her mevsim seyahat severler için seçenekler ayrı ayrı sunulan gezi blogunda, gezilecek yerler, faydalı gezi bilgileri, otel tanıtımları ve seyahat sağlığı kategorileri bulunmaktadır.Örneğin Türkiye’nin sonbahar aylarında en güzel yerleri, Kış aylarında kayak pistleri, İlkbaharda kamp alanları ve Yaz aylarında tatil seçenekleri gibi seyahat ile ilgili hemen her konuda aradığınızı bulabilmeniz mümkün.
Ankara Gezginleri anne baba ve 15 yaşındaki kız çocuklarından oluşan bir aile.Seyahat etmeyi ve keşfetmeyi seven bu aile, gezi ve seyahat deneyimlerini takipçileri ile paylaşmak için gezi bloglarını kurmuşlar ve düzenli olarak deneyimlerini sitelerinin takipçilerine aktarıyorlar.
Ankara Gezginleri gezi blogunda var olan otel tanıtımları ile sitenin takipçileri uygun fiyatlı ve kaliteli oteller hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.

Sağlık ve Doğa Temalı Bilgiler

Ailenin üyelerinin birinin doktor olması nedeni ile sitede “Gezginler ve Sağlık” kategorisi, seyahat sırasında dikkat edilmesi gereken sağlık konuları ve geziler sırasında yanımızda olması gerekenler konusunda bilgiler içermektedir.
Sitede en çok ilgi gören bölümlerden biri de “Çocukla keyifli tatil için ipuçları” Bu bölüm çocuklu ailelerin tamamının seyahatler öncesinde yaşadığı “Nasıl gezeceğiz bunca yeri çocuklarla” hissine cevap olacak ipuçları içermekte.
Sizlere de önerimiz, ziyaret edin Ankara Gezginleri gezi blogunu ve müzeler, tarihi antik yerler, ören yerleri ve tatil bölgeleri ile ilgili detaylı gezi yazılarını inceleyerek oluşturun kendi seyahat rotalarınızı.
Gezgin bir aileden ülkemizin tüm turistik ve tarihi bölgelerinin detaylı anlatımlarını dinlemek için Ankara Gezginleri sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen isminizi giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.