Geçtiğimiz aylarda bankada kalan küsürat bir miktar param bulunuyordu. Bende ne yapayım derken Aliexpress üzerinde bir kamp lambası gördüm. Tıpkı bizim normal ampul gibi. Pilleri arka kısımdan takıyorsunuz ama. 2 pil ile çalışıyor ve çadır içinde oldukça iyi iş görüyor.

Kamp Lambası

Kamp lambası yanı sırada iki adet kamp kaşığı aldım. Kaşı dediğime bakmayın. Çatalı ve bıçağı da bulunuyor. Yani üç işlevli diyebilirim. Şu kadarını söyleyim her iki ürünü de denedim ve gayet güzel iş görüyor.

Kamp Kaşığı

Kamp Lambası İşe Yarıyor mu?

Kamp lambası ise göründüğünün aksine oldukça işe yarıyor. Malzeme kalitesi çok kötü değil. Ancak pil yuvalarının çok da iyi olduğunu söyleyemeyeceğim. Bunun dışında 3 farklı yanma modu var. Biride yanıp sönen bildiğimiz SOS modu. Çadır içerisinde gerek boyutu gerekse işlevi ile kampçıların imdadına yetişecek bir alet olduğunu söyleyebilirim.

Ürün linki:  https://tr.aliexpress.com/item/Creative-3-In-1-Stainless-Steel-Spoon-Fork-Knife-Fruit-Dessert-Dinner-Utensils-Spork-Combo-Outdoor/32825800603.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.b4c54c4dqMQvSI

Kamp Kaşığı İşe Yarıyor mu?

Kamp kaşığı resimde göründüğünden daha büyük duruyor. İşlevsel olarak elbette on numara diyebilirim. Ancak büyük ya da bana öyle geldi. Onun dışında kaşık bölümü gayet iyi iş görüyor. Diğer taraftan ise çatal bölümünün eti yani genişliği biraz fazla beni rahatsız etti bu da.

Bıçak kısmı ise doğada her türlü işinizi görecektir. Bu nedenle birden fazla kaba alet taşımak yerine 3 farklı işi bir araya getiren bu aleti yanınızda taşıyabilirsiniz. Sadece doğada değil herhangi bir yerde de işinizi görecektir.

Ürün linki: https://tr.aliexpress.com/item/Creative-3-In-1-Stainless-Steel-Spoon-Fork-Knife-Fruit-Dessert-Dinner-Utensils-Spork-Combo-Outdoor/32825800603.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.b4c54c4dqMQvSI

Sonuç

Sonuç olarak her iki ürünü de alabileceğinizi düşünüyorum. Biri 8 lira biri 5 lira gibi bir fiyata sahip ve her ikisi de birçok işinizi görecektir.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen isminizi giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.