Ege Bölgesi Kamp Yerleri

Tarih, deniz ve kumun bir araya geldiği Ege Bölgesi kamp yerleri olarak birden fazla gezilecek ve görülecek yer bulunmaktadır. Sadece çadır imkanı sunmayan bu kamp alanları farklı hizmetleri ile de ön olana çıkmaktadır. Yeme- içme, barınak, çadır, elektrik, çamaşır yıkama ve deniz vb. gibi pek çok özelliği bulunmaktadır.  Bununla birlikte çeşitli yere sahip olan Ege bölgesindeki kamp mekanlarından bazıları şu şekildedir:

1 – Dereli Kamping Kamp Alanı

Şehrin kalabalığından uzaklaşmak ve tatili mükemmel bir şekilde geçirmek isteyenlerin ziyaret edip rahatlıkla doğayla buluştuğu Dereli kamping kamp alanı sizleri Ege’ nin o dinlendirici havası ile beklemektedir. Çeşitli çiçekleri ve ağaçları ile zenginleştirilmiş kamp alanı Egeli ve diğer tüm şehirden vatandaşların hizmetindedir.

2 – Selçuk Varil Barrel Kamp

Egeler başta olmak üzere hemen her kesimden kişi ya da kişiler için tasarlanmış olan Selçuk Varil Barrel kamp doğayla iç içe bulunmaktadır. Her bakımdan kampın tadını çıkartabileceğiniz bu mekânı sizler de yakından gidip görebilirsiniz. Çeşitli hizmetleri arasında Bahçeli evleri, çadırda konaklama, taş evler, cafe bölümleri, yüzme havuzu, otopark vb. gibi pek çok özelliği bulunmaktadır.

kuşadası kamp alanları

3 – Kuşadası Kamp Alanları

Ege kamp yeri olan Kuşadası kamp alanı denizin ve yeşilin tek karede toplandığı mükemmel bir mekândır. Kampı kamp yapan tüm unsurların bu mekânda toplanması atmosferin etkileyiciliğini artırmaktadır. Hem çadırda konaklama imkanı vermesi bakımından hem de otellerde konaklama ile ziyaretçilerini bekleyen Kuşadası kamp alanını siz de kamp için tercih edebilirsiniz.

4 – Golden Sand Beach Karavan

Ölüdeniz diye bilinen bu alandaki kampın farkına siz de varabilirsiniz. Ege’ de yaz ya da kış aylarında olmak üzere kolayca gidip kamp yapabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında bu bölgede denizin tadını da çıkartabilirsin.

hayıtbükü ahşap evleri

5 – Hayıtbükü Ahşap Evleri

Hayıtbükü ahşap evleri Datça ilçesinde yer alan bir kamp alanıdır. İnce ve zarif renkleri ile dikkat çeken hayıtbükü ahşap evlerinde siz de kalıp doyasıya kamp yapabilirsiniz. Ege Bölgesi kamp yerleri olan bu alanı sizler de yaşayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Ege bölgesi yeşildir güzeldir bence karadeniz den sonra en güzel kamp yapılacak bölgelerden biri ege bölgesi ama favorim karadeniz bölgesi. Ege’de denize girme olayınızda mevcut. Ben ege yada karadenizi seçerim.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen isminizi giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.