İstanbul Kamp Yerleri

İstanbul’un sıkıcı ve stresli ortamından kaçıp küçük bir nefes almak isteyen kişiler için tasarlanmış çeşitli İstanbul kamp yerleri mevcuttur. Sayısız fonksiyonları ve imkânları ile hizmet veren bu kamplarının bazıları şunlardır:

Mistik Camping

 

Alt yapısı bakımından gelişmiş olan Mistik Camping kamp arayanların sıklıkla gittiği bir kamp alanıdır. Kalabalıktan uzak derin bir nefes alıp rahatlamanıza yardımcı olacak Mistik Camping alanını siz de ziyaret edebilirsiniz. İstanbul merkeze yakın bir mevkide yer alan bu kamp alanı sizleri beklemektedir.

Koy Plaj ve Çadır Kamp Alanı

Koy plaj ve çadır kamp alanı olan bu mekân sizlere bir kamptan beklediğinizin fazlasını vermeyi amaçlamaktadır. Sizler de farklı bir ortamda macera ve eğlence hazır olabilirsiniz.

Sahil Kampı

Farklı yapısı ve çeşitli olanakları ile gelen ziyaretçilerini kusursuz bir şekilde ağırlayan sahil kamp merkezinde siz de vaktinizi keyifli bir şekilde çıkartabilirsiniz. Sahilin hemen yanında bulunan bu alan sayesinde denizin keyfini de aynı anda çıkartabilirsiniz.

Yalıköy Kamping

İstanbul’a yakın bir kamp alanı arıyor ancak bulamıyorsanız  Çatalca-Yalıköy mevkinde yer alan İstanbul Kamp alanı sizleri beklemektedir. Hem denizin yanı başında bulunan konumu ile hem de ormanlık alanı ile sizlere keyfini çıkarabileceğiniz bir ortam hazırlamaktadır. İstanbul kamp alanının en güzel yanlarında biri de ister çadırda ister iseniz otelde kalma imkânı vermesidir. Çadırda konaklamak isteyen tüm ziyaretçiler içinde hiçbir hizmetten kaçmayan bu kamp alanını sizler de ziyaret edebilirsiniz.

Semizkum Mocamp

Semizkum İstanbul’ da kamp yapmak isteyenlerin gidip kolayca kafa dinleyebileceği bir yerdir. Çeşitli imkânları arasına şunlar bulunan semizkum mocamp kamp alanına siz de gidip kafa dinleyebilirsiniz: Plaj imkânı, pansiyon konaklama, şahsi konaklama, çamaşır makinesi, restoran, kafeterya, ambulans, güvenlik, duş ve tuvalet vb. gibi hizmetleri bulunmaktadır.

İstanbul Kamp

Doğanın tam ortasında gerçekleştirilen kamp herkesin hayalindeki kampı gerçekleştirmek için mevcuttur. Sayısız hizmeti bulunan kamp pek çok kişinin beklentisine cevap verecek donanım ve kadroya sahiptir. Sizler de kamp için yeni yerler arıyorsanız İstanbul kamp alanı tercih edebilirsiniz.

Ayrıca diğer kamp yerleri başlıklarına göz atmak için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen isminizi giriniz