Karadeniz bölgesi kamp yerleri kıyıda ya da iç kesimlerde kamp yapmak isteyenlere çeşitli imkanlar sunmaktadır.  Çeşitli yerlerde hemen hemen her kesime hitap eden bu kamp alanları insanlara tanımış olduğu olanakları ile de dikkat çekmektedir. Karadeniz’in yeşilini ve mavisini doyasıya yaşayabileceğiniz sayısız kamp alanları mevcut bulunmaktadır. Bunlardan bazıları arasında şunlar yer almaktadır:

1 – Yusuf Greenpeace Camping

Tarifsiz bir kamp geçirmek ve dinlenmek için birebir olan Artvin ilinin Yusufeli ilçesine bağlı olan Yusuf Greenpeace Camping sizleri beklemektedir.

2 – Akçakoca Camping Çayağzı Köyü

Akçakoca’ da yer alan Çayağzı Köyü kamp alanı hemen hemen herkesime hitap eden ve farklı havası ile baş döndüren bir atmosferi vardır.

3 – Martı Camping Çayağzı Köyü 

Sinop Martı Camping Çadır – Karavan Tesisleri geni bir alana sahip olup yediden yetmişe herkese hizmet vermektedir. Karadenizin inanılmaz atmosferine sahip olan bölge sizleri de ağırlamaya hazır.

4 – Hello Camping Karaburun Mevkii

Akçakoca Karaburun mevkiinde bulunan kamp olan Hello Camping Karaburun Mevkii Karadeniz Bölgesi kamp yerleri arasında oldukça önemli bir yere sahiptir.

5 – Nejat Camping Değirmenağzı

Akçakoca’ nın kamp alanları arasında bulunan Nejat Camping Değirmenağzı kamp alanı sizlere ideal bir kamp imkanı sunmaktadır. Herkesin kolayca ulaşıp kamp yapabileceği bir yer olan Nejat Camping Değirmenağzı bahçe manzaralı olup açık havuza sahiptir. Bunun yanı sıra pek çok özelliği ile de kampçılara hizmet vermektedir.

Karadeniz Bölgesi Kamp Yerleri

6 – Salon Çayırı Camping Kümbet Yaylası

Kümbet yaylası Giresun ilinin merkezine yakın mesafede yer almaktadır. Dereli ilçesi sınırlarında bulunan yayla herkese açıktır. Hoş manzarası ve doyumsuz yeşilliği ile de adete göz doldurmaktadır.

7 – Gülcar Alabalık Tesisleri Köyü

Gümüşhane ilinin ender yerlerinden olan Gülcar Alabalık tesisleri oldukça geniş kapasiteye sahip olup pek çok hizmeti de kampçıları için hazır bulundurmaktadır.

8 – Livera Kamping

livera kamp alani

Trabzon’un Maçka ilçesinde yer alan Livera Camping, doğayla iç içe müthiş bir görüntü sunuyor. Kamp heyecanının yanı sıra Yamaç Paraşütü, Bisiklet sürüşü, Trekking gibi aktiviteler ile de müthiş olanaklar sunuyor.

Kampçılar İçin Sunulmuş Çeşitli İmkanlar

Karadeniz Bölgesi Kamp yerleri kampçılar hemen her anını doyasıya yaşasın ve yaptığı kampta hiçbir hizmetten geri kalmasın diye tesis edilen hizmetle arasında elektrik ve su gibi temel ihtiyaçlar  yer almaktadır. Bunun yanı sıra Tv, özel eşyalar için kilitlenebilen dolap, çamaşır makinesi ve kurutma imkanı,  çadır, kamp ateşi, oto karavanlar, restoran, masa,  sandalye, bank vb. gibi ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Ayrıca vakti keyifli geçirmek için voleybol, bisiklet kiralama ve masa tenisi vb. gibi sosyal aktiviteler de bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen isminizi giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.