Selam dostlar. Bir süredir sizlerden ayrı kalmıştım. Bu süreçte kamplar yapıldı, planlar yapıldı. Her şey yolunda sayılır yani. Yine bir Danamandıra Kampı gerçekleştirdik. Diğer taraftan da bu kamp oradaki son kamp oldu bizim için (Sabah 7’de başlayan ve bitmeyen son ses bir eğlence dolayısıyla). Ancak bu yazımda sizlere bir firmadan bahsetmek istiyorum, Kolay Av.

Kampa gidip gelirken, yanımıza bir havalı tabanca almayı uygun gördük. Nedenini sormayın, biz de bilmiyoruz. Ama biraz eğlence amaçlı olabilir. Bu süreçte Kolay Av ile tanıştık. Firma havalı tüfek satışı konusunda oldukça yetkin ve tecrübeli firma. Bize de oldukça yardımcı oldular.

Neden Havalı Tabanca?

Açıkçası, kampta ateş başında yapılan sohbetler, okunan kitaplar ve içilen kahvelerin yeri başka. Ancak bir rekabet ortamı yaratmak gerekiyordu, “Kim daha iyi nişancı?”. Elbette bu konuda oldukça iddialıyımdır 🙂 Biz de bir tabanca almak için arayışa geçtik. Uzun süre araştırdıktan sonra Kolay Av üzerinden KWC marka bir tabanca satın aldık ve oldukça memnun kaldık. Ayrıca gerçek silaha olan benzerliğiyle belki caydırıcı olarak da (iki ayaklı hayvanlara karşı) kullanılabilir.

Neden Kolayav.com Tercih Ettik?

Kolayav.com Logo
Kolayav.com Logo

Öncelikle bizimle çok iyi ilgilendiler. Sorularımızı içtenlikle cevapladılar. Ayrıca yaptığımız araştırmalarda en uygun havalı tabanca fiyatları da bu firmaya aitti ve markalar da oldukça tutuluyordu. Bu nedenle kendileriyle de görüşüp, fikir aldıktan sonra bu firma üzerinden bir satın alma gerçekleştirdik.

Satın alma süreci, silahı tanıma ve kurulum gibi konularda firmayla her iletişimimizde hızlı ve oldukça kibar dönüşler almayı başardık. Bu nedenle hem maddi hem manevi müşteri memnuniyeti konusunda kendileri oldukça başarılı.

Hem Eğlence Hem Profesyonel Havalı Silahlar İçin Tercih Edebilirsiniz

https://www.kolayav.com üzerinden almış olduğumuz havalı tabanca eğlence amaçlı olsa da çoğu ürünleri profesyonel yani atıcılık için kullanılabiliyor. Yani firmada yer alan ürünlerin çok büyük bir bölümü kaliteli ve kendini kanıtlamış markalara ait. Bu nedenle hiç bir şüphe duymadan site üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca birçok silahın yanında hediye üründe gönderiyorlar.

Kolay Av’a tekrar teşekkürler.

Arkadaşlarınla Paylaş
Önceki İçerikDöküm Tava Nasıl Temizlenir?
Sonraki İçerikUyuşturucu Davalarında Uzmanlık Önemlidir
Doğayı seven biri olarak doğayı çıktığımda yaşadıklarımı, tecrübelerimi sizlere aktarıyorum..

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen isminizi giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.