Doğa ile iç içe yaşamayı seven insanlar her fırsat bulduklarında ilk olarak gerçekleştirdikleri eylemlerin başında kamp yapmak ve kendilerini şehrin stresinden kurtararak doğanın muhteşem görselliğine ve sessizliğine kendilerini atmaktadırlar. Kamp olarak nitelendirilen bu eylemde elbette insanların kullandığı malzemelerin vazgeçilmezi olarak ilk sırada çadırlar gelmekte ve başarılı ve kaliteli bir çadır önemli bir yere bu alanda sahip olmaktadır.

Bu alanda muhteşem bir özelliğe sahip olarak son yıllarda birçok kişi tarafından kullanımı tercih edilmekte olan çadırlardan birisi de loap vende 5 olmaktadır. Kamp hayatında bu denli yüksek bir kullanım ağına sahip olan bu çadır, sahip olduğu özelliklere bu durumu borçlu olmaktadır.

Loap Vende 5 Mevsim Çadır İncelemesi

Bu denli muhteşem özelliklere sahip olan loap vende 5 mevsim çadır incelemesi yapılarak sizlere neden bu kadar çok tercih edildiği konusunda bir fikir edinme şansı tanınacaktır. Genel olarak çadırın özelliklerine göz atacak olursak;

  • Çadır, 2 kişilik ve çift tenteye sahip olmaktadır.
  • Ağırlık olarak 4700 gram olmakta ve diğer akranlarına göre biraz daha ağır olmaktadır. Bu özelliğinden dolayı sırtta taşınmaktansa kampçılar için daha uygun olduğunu belirtmek doğru olacaktır.
  • Yağmurlu havalarda içinizi ferah tutabileceğiniz bir ürün olmaktadır. Su geçirmezlik seviyesi 7.000 mm değerine ulaşmış olmakta ve bu özelliğinden ötürü büyük bir beğeni toplamaktadır.
  • Çadırın ağır olmasının başlıca nedeni olan 4 adet 9,6 milimetrelik alüminyum pol ile korunması ile en sert fırtınalara kadar dayanıklı olduğu yapılan birçok test sonucunda ispatlanmış olmaktadır. Aynı zamanda yoğun kar yağısına da uygun özelliklere sahip bir çadır olmaktadır.

Loap Vende 5 Mevsim Çadır Fiyatı

Loap vende 5 mevsim çadır fiyatı genel olarak satılan kuruluşa göre farklılık göstermekte olsa dahi ortalama olarak bir rakam iletmek gerekirse 750 TL civarında olmaktadır. Çift girişe sahip olan bu çadır aynı zamanda 2 bagaja sahip olmakta ve bu özelliklerinden dolayı optimuma yakın ve başarılı bir fiyata sahip olmaktadır.

2 YORUMLAR

  1. çadırın boyutları nedir hocam boyunu önemli benim için kaça kaç bir çadır ölçülerinin bilgisine sahipmisiniz? ağırlık yönünden gayet iyiymiş.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen isminizi giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.