Enterprise araç kiralama, aracı olmayan kişiler için her zaman iyi bir kurtarıcıdır. Araç sahibi olanlar için ise çoğu zaman gitmeyi planladıkları yere kendi araçlarını kullanarak ulaşmaktan çok daha iyi bir alternatiftir. Bir bölgedeki tüm noktalara zaman sıkıntısı çekmeden, konforlu bir şekilde gidebilmenin en güvenli yoludur. Araç kiralamayı vazgeçilmez kılan diğer unsurlarsa; araç çeşitliliği, farklı fiyat seçenekleri, zamanında teslimat, sigorta, operasyon desteği ile kontrol ve bakım hizmetidir.

Dünya Standartlarında Rent A Car Hizmeti

Dünyanın lider araç kiralama şirketi Enterprise, geniş hizmet ağı ve yenilikçi hizmet anlayışı ile uluslararası piyasada konumunu koruyor. 1957 yılında ABD’de kurulan firma, günümüzde dünya genelindeki 85 ülkede yüksek müşteri memnuniyeti ve kalite standardıyla araba kiralama hizmetini sürdürüyor. Global bir firma olarak Türkiye’de de aynı hizmet anlayışı ve kalitesiyle yaygınlaşarak büyümeye devam ediyor.

Kurumlar İçin En Özel Çözümler

Enterprise, her ölçek ve sektördeki firma ve bireysel müşterilerine zengin araç filosundaki modelleriyle araç ve filo çözümleri sunuyor. Fırsatları aralayan bir rent a car hizmetinden yararlanmak için firmanız için en uygun kapasitedeki aracı kiralamanız yeterli. 20 çeşit üzerindeki araç grubundan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Enterprise araç kiralama, imzalayacağınız “Kurumsal Hizmet Sözleşmesi” ile firmanıza kusursuz çözümler sunmanın yanı sıra sizi ücretsiz ayrıcalıklara da ulaştırıyor. Aracınızı firmanıza özel fiyat seçenekleriyle günlük, haftalık ya da aylık kiralayabilirsiniz. Firma, GSM üzerinden irtibata geçebileceğiniz Kurumsal Satış Uzmanı ile yolculuğunuz esnasında ortaya çıkabilecek tüm aksaklıklar için zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Kurumsal müşterilerine özel kampanyalar sunan firmanın Kurumsal Rezervasyon Ekibi ile tüm işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eşsiz Kampanya Fırsatları

Sektörün lider şirketi Enterprise, tüm kampanyalarını çeşitli fiyat seçenekleriyle sunuyor. Firmanın rent a car hizmetinden bütçenize en uygun şekilde faydalanabilirsiniz. Enterprise cazip kampanyalarından en güncel haliyle yararlanmanız için enterprise.com.tr adresini ve sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterli. Enterprise araç kiralama ile fırsatlar eşliğinde sunulan bir oto kiralamanın yanı sıra ek hizmet ayrıcalığını da yakalayabilirsiniz.İsteğinize göre değişen ek hizmetler; bebek koltuğu, ek sürücü, kış lastiği, kapsamlı ek sigorta ve GPS Navigasyondur.

Kurumsal ya da bireysel araba kiralama planınızla ilgili Türkiye genelinde faaliyet gösteren 27 ildeki ofislerinden size en yakın olanı ziyaret edebilirsiniz. Tüm işlemleriniz için dilerseniz destek hattıyla iletişime geçerek firmaya ulaşabilir ya da İnternet adresini ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik aracı en uygun fiyata kiralayabilir ve rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de geniş yelpazede araç ve filo çözümleri sunan Enterprise’ın https://www.enterprise.com.tr web sitesinden araba kiralama hizmetini bireysel ya da kurumsal olarak tercih etmenin avantajını yaşayın.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen isminizi giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.