Olympos Kamp Alanı

Doğal güzelliklerin tadına varmak istediğinizde kamp yapmak en iyi zaman geçirme yöntemlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor.  Özellikle havanın açık olduğu yaz aylarında dış mekânda kalarak tüm yorgunluğunuzu atmanın keyfi eşsiz olacaktır. Yer seçiminde de size beklediklerinizi verecek bir alan seçimi önerilir. Örneğin Antalya Olympos kamp için ideal yerlerden biridir. Buraya gelmeden önce isterseniz yiyecek içecek ve tuvalet ihtiyaçları için pansiyonla anlaşma yapabiliyorsunuz. İsterseniz de bağımsız davranarak kendinize farklı bir alan bulabiliyorsunuz. Üstelik sadece çadır değil ağaç ev alternatiflerini de bulmanız mümkün.

Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Olympos, Antalya Havalimanına 97 km uzaklıkta. Özel araçla yaklaşık 1 saat de denebilir. Şehir dışından gelenler için bölgeye farklı noktalardan araç kalkıyor.  Örneğin Olymposa ulaşım için otogardan kavşağa kadar gelen araçlar bulabilirsiniz. Kavşakta sürücüye kamp alanı için geldiğinizi bildirdiğinizde ikinci bir araç için yardım isteyebilirsiniz. İkinci araç konusunda sorunla karşılaşmamak için öncesinde bölgedeki taksi numaralarını da internetten bulabilirsiniz.

Kamp Alanı Özellikleri

Kamp alanı özellikleri sizin rahat bir şekilde konaklamanız için uygun olmalıdır. Bu noktada farklı kamp merkezleri için başvuru yapabilirsiniz. Bu işi keyifli bir şekilde yapan birçok kamp firması bulunuyor. Size sunacakları alan da kamp çadırları için son derece ideal alanlar. Deniz ve yeşillik içerisinde mükemmel bir manzara eşliğinde kampın tadını çıkarıyorsunuz. İhtiyaçlarınız için de size gerekli yönlendirmeyi yapıyorlar.

1 YORUM

  1. Edirne’den ulaşımım çok zor olmasa kesinlikle giderdim eğer burayı önceden bilseydim Antalya’ya gittiğimde kesinlikle giderdim bu sömestırda kafa dağıtacak bir yer arıyorum.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
Lütfen isminizi giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.